Reklama
twitter
youtube
facebook
instagram
linkedin
Reklama
Reklama

Na co zwrócić uwagę przy wyborze oprogramowania wagowego? Podpowiadamy, co jest istotne!

|
selectedselectedselected
Na co zwrócić uwagę przy wyborze oprogramowania wagowego? Podpowiadamy, co jest istotne! | FXMAG INWESTOR
materiał partnera
Reklama
Aa
Udostępnij
facebook
twitter
linkedin
wykop

Czy obsługa wagi samochodowej może być łatwa? Owszem! Kluczem do sukcesu jest wybór właściwej aplikacji. A gra jest zdecydowanie warta świeczki – wybierając software od sprawdzonej, godnej zaufania firmy, z pewnością uda się wygenerować spore oszczędności. Co ważne, będzie można przeliczyć je nie tylko na roboczogodziny, ale i na złotówki!

 

 

Dobry program wagowy – czyli jaki?

Praktycznie każda firma, która dąży do świadczenia najwyższej jakości usług, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że wszystkie elementy wchodzące w skład profesjonalnego, komercyjnego ważenia, muszą ze sobą idealnie współgrać.

Ważna jest nie tylko sprawdzona, certyfikowana waga, ale i kompatybilne z nią oprogramowanie, na przykład program do wagi samochodowej, jeśli Twoja firma zajmuje się szeroko rozumianą spedycją. Warto pamiętać też o tym, że na rynku można kupić nawet i kilkaset różnych wag – jak zyskać pewność, że oprogramowanie, w które inwestujesz, będzie w pełni kompatybilne z urządzeniem?

Reklama

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta – wystarczy skorzystać z usług sprawdzonych, doświadczonych przedsiębiorstw, które w cenie zakupu aplikacji świadczą również usługę należytego zoptymalizowania softu. Właśnie takie oprogramowanie wagowe oferuje GS Software.

Można tutaj posłużyć się prostym przykładem: kupiłeś wagę poza Unią Europejską i dopiero na miejscu okazało się, że pomiary są niedokładne. Jeśli Twój program do wagi miał wykupioną taką „opcję”, jak ta, którą oferuje GS Software, to możesz spać spokojnie – specjaliści za darmo poprawią kod aplikacji w taki sposób, by gromadzone odczyty były w pełni zgodne ze stanem faktycznym.

 

Na jakie rozwiązania w aplikacji do ważenia warto zwrócić szczególną uwagę?

Nie ulega wątpliwości, że jednym z filarów są tryby. Różne firmy korzystają z różnych trybów ważenia. Im więcej rozwiązań oferuje taki software, tym lepiej.

Na liście nie powinno zabraknąć ważeń:

  • pojedynczych,
  • z ręki,
  • podwójnych,
  • usługowych.

Zwróć też uwagę na to, czy oprogramowanie zapewnia:

  • płynną pracę – niezależnie od liczby stanowisk,
  • czytelny interfejs użytkownika,
  • profesjonalny silnik obsługi wideo, dzięki czemu aplikacja będzie mogła współpracować nawet z kilkunastoma kamerami jednocześnie,
  • tryb edycji kwitów,
  • tryb eksportu i importu danych w wybranych formatach,
  • kompatybilność z takimi rozwiązaniami, jak: SAP, Axapta, MS Navision,
  • dostęp do danych w trybie online.
Reklama

Najlepsze platformy idą nawet o krok dalej. Coraz częściej zdarza się, że można połączyć je z wybranymi terminalami samoobsługowymi, czytnikami RFID, czy softwarem odpowiedzialnym za sterowanie sygnalizatorami drogowymi – to ostatnie rozwiązanie doskonale sprawdza się zwłaszcza w wielkich przedsiębiorstwach, gdzie nierzadko pracuje nawet i kilka tysięcy osób.

 

Moduły, czyli oszczędność czasu i pieniędzy

Za wyborem najwyższej jakości oprogramowania wagowego przemawiają nie tylko wymienione wcześniej innowacje, ale i prosta kalkulacja ekonomiczna. Jeśli dotychczas korzystasz w firmie z kilku różnych narzędzi w modelu SaaS, to można założyć, że – w ujęciu łącznym – takie aplikacje kosztują całkiem sporo.

A gdyby tak zastąpić je uniwersalnym narzędziem, które zintegruje pracę magazynu, księgowości oraz kadr? Oprogramowanie od GS Software jest na tyle uniwersalne, że pozwala nie tylko na zapisywanie i eksportowanie danych z kolejnych ważeń. Pomoże Ci też w:

  • zarządzaniu umowami,
  • fakturowaniu,
  • katalogowaniu odpadów.

Może to przełożyć się na spore oszczędności. Poza tym, jeden, uniwersalny interface widoczny na komputerach w każdym dziale z pewnością będzie o wiele prostszy do przyswojenia przez zespół, niż stopniowe poznawanie coraz to nowych programów.

Jesteś dziennikarzem i szukasz pracy? Napisz do nas

Masz lekkie pióro? Interesujesz się gospodarką i finansami? Możliwe, że szukamy właśnie Ciebie.

Zgłoś swoją kandydaturę


Informacje prasowe

Informacje prasowe

Wiadomości prasowe ze świata finansów oraz szeroko pojętego inwestowania


Reklama
Reklama