Reklama
twitter
youtube
facebook
instagram
linkedin
Reklama
Reklama

Konkurencyjne pensje u JP Morgan w Polsce

|
selectedselectedselected
Reklama
Aa
Udostępnij
facebook
twitter
linkedin
wykop

Wczoraj była to jedynie zapowiedź, dziś już wiemy, że JP Morgan otworzy około 3000 etatów w Polsce. Inwestycja w Warszawie, to przede wszystkim podkreślenie atrakcyjności Polski dla finansowych gigantów. Mówi się nawet o „polskim zagłębiu bankowym”. 

  

Steve Cohen – dyrektor zarządzający JP Morgan, oświadczył dziś, że w warszawskim oddziale utworzonych zostanie blisko 3000 miejsc pracy. To znacznie więcej niż przewidywano do tej pory. Polski oddział największego banku inwestycyjnego ma rozpocząć swoją działalność w połowie 2018 roku. Wielu marzących o karierze w światowej klasie banku zastanawia się nad zarobkami. Na tę porę wiemy, że stawki mają być konkurencyjne na polskim rynku. W ciągu najbliższych 30 dni mają zostać przedstawione wytyczne, co do formy zatrudnienia i szczegółów rekrutacyjnych. 

Minister Mateusz Morawiecki, jako główny inspirator idei otwarcia oddziału JP Morgan w Polsce, mówi o znaczeniu kapitału umysłowego w branży finansów. Przyszli pracownicy JP Morgan w Warszawie, mają być ambitni i utalentowani. Otwarcie JP Morgan w stolicy ma przyciągnąć Polaków z całego świata. Taki jest zamysł projektu, nad którym Morawiecki pracował przez wiele miesięcy. 

Bank inwestycyjny JP Morgan, to gigantyczna instytucja finansowa, której początki sięgają XIX wieku. Fenomen imperium Morganów zapisał się na kartach historii i trwa do dziś. Żeby lepiej zrozumieć, to czym jest JP Morgan dla świata finansów zapraszam, do śledzenia FXMAG, gdzie już jutro pojawi się artykuł poświęcony finansowemu imperium JP Morgan. 

Reklama

  

 
 

 

Jesteś dziennikarzem i szukasz pracy? Napisz do nas

Masz lekkie pióro? Interesujesz się gospodarką i finansami? Możliwe, że szukamy właśnie Ciebie.

Zgłoś swoją kandydaturę


Estera Włodarczyk

Estera Włodarczyk

Absolwentka dziennikarstwa Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Interesuje się stosunkami gospodarczo-politycznymi oraz ich wpływem na światową ekonomię.


Reklama
Reklama