Reklama
twitter
youtube
facebook
instagram
linkedin
Reklama
Reklama
Reklama
Aa
Udostępnij
facebook
twitter
linkedin
wykop

RB 7:Powołanie członków Rady Nadzorczej Magna Polonia SA nowej kadencji

Firma: MAGNA POLONIA SA
Spis treści:
1. RAPORT BIEŻĄCY
2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)
3. INFORMACJE O PODMIOCIE
4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO

Raport bieżący nr 7 / 2022
Data sporządzenia: 2022-06-29
Skrócona nazwa emitenta
06MAGNA
Temat
Powołanie członków Rady Nadzorczej Magna Polonia SA nowej kadencji
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bie��ce i okresowe
Treść raportu:
Zarząd spółki pod firmą Magna Polonia Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie ("Emitent", "Spółka"), działając na podstawie art. 56 ust. 1 pkt 2 lit. a) Ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych oraz zgodnie z § 5 pkt5 oraz § 10 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 29 marca 2018 roku w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim, informuje, że w dniu 29 czerwca 2022 r. Walne Zgromadzenie Spółki powołało Radę Nadzorczą na kolejną trzyletnią kadencję w składzie:
1. Pan Łukasz Wielec;
2. Pan Bogusław Piwowar;
3. Pan Mirosław Skrycki;
4. Pan Krystian Szostak;
5. Pan Przemysław Wipler.

Pan Łukasz Wielec, Pan Bogusław Piwowar i Pan Mirosław Skrycki pełnili funkcje w Radzie Nadzorczej Spółki poprzedniej kadencji. Zarząd Spółki przekazuje poniżej informacje wymagane odpowiednimi przepisami dotyczące członków Rady Nadzorczej powołanych na nową kadencję.

Pan Łukasz Wielec

Pan Łukasz Wielec jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Zarządzanie i Marketing oraz studiów MBA na Politechnice Warszawskiej. Od 2004r prowadzi własną działalność gospodarczą w zakresie doradztwa biznesowego – specjalizuje się w tworzeniu biznes planów, analiz finansowych i strategicznych oraz projektach związanych z funduszami UE. Autor licznych wniosków dofinansowanych ze środków UE (projektów inwestycyjnych, B+R). Wykładowca akademicki, autor opracowań i publikacji z dziedziny innowacyjności, strategii i finansów. Pan Łukasz Wielec posiada duże doświadczenie w branży teleinformatycznej. Pracował w takich firmach jak Exatel SA, TDC Internet Polska SA, Netia SA, ZEP-INFO Sp. z o.o.. Obecnie Pan Łukasz Wielec pełni funkcję Wiceprezesa Zarządu AESCO GROUP Sp. z o.o. Pan Łukasz Wielec jest członkiem zarządu Mazowieckiego Klastra ICT, doradcą zarządu Wschodniego Klastra ICT, ekspertem KIGEIT (Krajowej Izby Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji).

Zgodnie ze złożonym oświadczeniem Pan Łukasz Wielec nie prowadzi działalności konkurencyjnej wobec Spółki, nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej lub jako członek organu spółki kapitałowej, nie uczestniczy w innej konkurencyjnej osobie prawnej jako członek organu i nie jest wpisany do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych prowadzonego na podstawie ustawy o KRS.

Pan Bogusław Piwowar

Pan Bogusław Piwowar jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim, studiów podyplomowych z zakresu prawa mediów na Wydziale Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Podyplomowych Studiów Menedżerskich w Katedrze Zarządzania i Finansów Szkoły Głównej Handlowej oraz studiów MBA. Wykładowca PR i lobbingu oraz marketingu i reklamy. Jest autorem publikacji w dziedzinie zarządzania, reklamy i lobbingu. Odznaczony w 2002 roku Złotym Krzyżem Zasługi. Od początku działalności zawodowej jest związany z mediami. W 1989 roku objął stanowisko w Biurze Prasowym Rządu, a w 1993 roku dyrektora departamentu reklamy w KRRiT. W latach 1998-2004 pełnił funkcję dyrektora Biura Zarządu i Spraw Korporacyjnych Telewizji Polskiej. W latach 2006- 2010 był wiceprezesem Business Centre Club oraz dyrektorem biura lobbingu i edukacji BCC.
W lipcu 2009 roku został powołany w skład Rady Nadzorczej Telewizji Polskiej (TVP) i wybrany na stanowisko jej wiceprzewodniczącego, a od września 2009 r. został p.o. przewodniczącego. Następnie Pan Bogusław Piwowar, decyzją Rady Nadzorczej TVP, został oddelegowany do pełnienia obowiązków prezesa zarządu, które pełnił do 2 marca 2011 roku, po czym z dniem 3 marca 2011 roku ponownie został powołany do składu Rady Nadzorczej TVP, przy czym w okresie od 6 maja do 14 lipca 2011 roku był oddelegowany przez Radę Nadzorczą TVP do pełnienia funkcji członka zarządu TVP. Następnie od 15 lipca 2011 roku do sierpnia 2015 roku pełnił funkcję członka zarządu TVP.

Zgodnie ze złożonym oświadczeniem Pan Bogusław Piwowar nie prowadzi działalności konkurencyjnej wobec Spółki, nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej, jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej, członek organu spółki kapitałowej, ani nie uczestniczy w innej konkurencyjnej osobie prawnej, jako członek jej organu i nie jest wpisany do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych prowadzonego na podstawie ustawy o KRS.


Pan Mirosław Skrycki

Pan Mirosław Skrycki jest prawnikiem, ukończył Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (2000), studia podyplomowe na kierunku Prawo upadłościowe i naprawcze w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie (2010), a także zdał egzamin zawodowy adwokacki (2012). W latach 1998 – 2000 pracował w Netia Telecom, następnie w latach 2001 – 2004 w Polskich Wydawnictwach Profesjonalnych Sp. z o.o. W latach 2004 – 2012 był asystentem w Sądzie Apelacyjnym w Warszawie.
Posiada bogate wszechstronne doświadczenie w obsłudze postępowań spornych. Począwszy od 2013 r. związany z Kancelarią Prawną BWHS Wojciechowski Springer i Wspólnicy z siedzibą w Warszawie w ramach której uczestniczył w pracach działu procesowego, od marca 2018 r. wspólnik ww. Kancelarii.

Zgodnie ze złożonym oświadczeniem Pan Mirosław Skrycki nie prowadzi działalności konkurencyjnej wobec Spółki, nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej, jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej, członek organu spółki kapitałowej, ani nie uczestniczy w innej konkurencyjnej osobie prawnej, jako członek jej organu i nie jest wpisany do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych prowadzonego na podstawie ustawy o KRS.


Pan Krystian Szostak

Pan Krystian Szostak jest radcą prawnym z ponad 20-letnim doświadczeniem. W latach 2000-2015 związany z kancelarią prawną GWW, od roku 2004 jako jej partner. W latach 2015 – 2017 współpracujący z InPost S.A., w tym jako członek zarządu. Od roku 2017 do 2018 Dyrektor Biura Prawnego PKN Orlen S.A. Od 2018 prowadzi własną kancelarię prawną specjalizującą się w branży e-commerce. Zajmuje się sprawami prawno-regulacyjnymi dotyczącymi usług kurierskich i pocztowych, w tym w wymiarze międzynarodowym, a także funkcjonowaniem globalnych platform marketplace w aspekcie prawnym i praktycznym.

Zgodnie ze złożonym oświadczeniem Pan Krystian Szostak nie prowadzi działalności konkurencyjnej wobec Spółki, nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej, jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej, członek organu spółki kapitałowej, ani nie uczestniczy w innej konkurencyjnej osobie prawnej, jako członek jej organu i nie jest wpisany do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych prowadzonego na podstawie ustawy o KRS.


Pan Przemysław Wipler

Pan Przemysław Wipler ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalizował się w prawie podatkowym doradzając m.in. w Deloitte i Ernst & Young. W latach 2005 – 2008 pełnił funkcję dyrektora Departamentu Dywersyfikacji Dostaw Nośników Energii w Ministerstwie Gospodarki. Pan Przemysław Wipler w latach 2008 – 2009 był Dyrektorem Generalnym Instytutu Jagiellońskiego. Od 2009 do 2011 pełnił funkcję Wiceprezesa Zarządu spółki BIO-Alians sp. z o.o. W 2009 roku objął funkcję Prezesa Fundacji Republikańskiej, której był fundatorem. Był Członkiem Rad Nadzorczych m.in. Przedsiębiorstwa Eksploatacji Rurociągów Naftowych Przyjaźń i Przedsiębiorstwa Przeładunku Paliw Płynnych Naftoport. Poseł na Sejm RP VII kadencji w latach 2011 – 2015. Pan Przemysław Wipler zasiadał m.in. w składzie Sejmowej Komisji Finansów Publicznych, Komisji Administracji i Cyfryzacji, Stałej Podkomisji do monitorowania systemu podatkowego.

Zgodnie ze złożonym oświadczeniem Pan Przemysław Wipler nie prowadzi działalności konkurencyjnej wobec Spółk, nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej, jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej, członek organu spółki kapitałowej, ani nie uczestniczy w innej konkurencyjnej osobie prawnej, jako członek jej organu i nie jest wpisany do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych prowadzonego na podstawie ustawy o KRS.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2022-06-29 Mirosław Janisiewicz Prezes Zarządu Mirosław Janisiewicz

Cena akcji 06magna

Cena akcji 06magna w momencie publikacji komunikatu to 3.38 PLN. Sprawdź ile kosztuje akcja 06magna aktualnie.

W tej sekcji znajdziesz wszystkie komunikaty ESPI EBI 06magna.

Jesteś dziennikarzem i szukasz pracy? Napisz do nas

Masz lekkie pióro? Interesujesz się gospodarką i finansami? Możliwe, że szukamy właśnie Ciebie.

Zgłoś swoją kandydaturę

Reklama