Reklama
twitter
youtube
facebook
instagram
linkedin
Reklama
Reklama

Yoshi Innovation spółka akcyjna: Pozytywna ocena Politechniki Śląskiej dla spółki zależnej w zakresie planowanych rozszerzeń funkcjonalności projektu (2024-03-07)

|
selectedselectedselected
Reklama
Aa
Udostępnij
facebook
twitter
linkedin
wykop

RB_ASO 10:Otrzymanie przez spółkę zależną od Emitenta pozytywnej oceny Politechniki Śląskiej w zakresie planowanych rozszerzeń funkcjonalności projektu "Skaner ran"

Firma: Yoshi lnnovation SPÓŁKA AKCYJNA
Spis treści:
1. RAPORT BIEŻĄCY
2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)
3. INFORMACJE O PODMIOCIE
4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO

Raport bieżący nr 10 / 2024
Data sporządzenia: 2024-03-07
Skrócona nazwa emitenta
Yoshi lnnovation S.A.
Temat
Otrzymanie przez spółkę zależną od Emitenta pozytywnej oceny Politechniki Śląskiej w zakresie planowanych rozszerzeń funkcjonalności projektu "Skaner ran"
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Yoshi Innovation spółka akcyjna z siedzibą w Chorzowie [dalej: „Spółka”, „Emitent”], informuje o powzięciu informacji, że spółka zależna od Emitenta - Woundscanning sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie ["Spółka zależna"] otrzymała od Politechniki Śląskiej pozytywną ocenę perspektyw wykorzystania metody segmentacji ran za pomocą algorytmu RUSBoost na poziomie klasyfikacji pikseli.

W otrzymanym od Politechniki Śląskiej raporcie pt. „Opracowanie i przetestowanie metody segmentacji i klasyfikacji typów tkanek w ramach obrazów ran przewlekłych” wskazano m.in., że algorytm RUSBoost okazał się być najefektywniejszym narzędziem do segmentacji obszarów odpowiadających ranom na poziomie klasyfikacji pikseli (wskazano w szczególności, że algorytm ten radzi sobie w kontekście niezbalansowania danych, gdzie rana jest niedoreprezentowana). W podsumowaniu raportu wskazano, że metoda segmentacji ran za pomocą algorytmu RUSBoost na poziomie klasyfikacji pikseli jest obiecująca. Pomimo pewnych ograniczeń, takich jak brak masek rozróżniających piksele tkanek, metoda ta pozwala na efektywne rozróżnianie różnych obszarów rany i może być kluczowa dla dalszej analizy i leczenia. Dodatkowo, rozkład temperatury może dostarczyć cennych informacji o różnicach między tkankami.

Wyniki oceny Politechniki Śląskiej wskazują na możliwość poszerzenia możliwości „Skanera ran” o nowe funkcjonalności, w związku z czym Spółka zależna będzie kontynuowała prace nad rozwojem aktualnej technologii o funkcjonalności z wykorzystaniem algorytmu RUSBoost.

Zarząd Emitenta zdecydował o publikacji powyższej informacji z uwagi na fakt, iż dotyczy ona kluczowej technologii, której dalszy rozwój jest zbieżny ze strategią Grupy Kapitałowej Emitenta, co może mieć istotny wpływ na kształtowanie się przyszłej sytuacji gospodarczej, finansowej oraz majątkowej Grupy Kapitałowej Emitenta oraz wycenę instrumentów finansowych Spółki notowanych w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect.


Osoby reprezentujące Spółkę:
Marcin Sprawka – Prezes Zarządu

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis

Cena akcji Yoshi

Cena akcji Yoshi w momencie publikacji komunikatu to 2.78 PLN. Sprawdź ile kosztuje akcja Yoshi aktualnie.

W tej sekcji znajdziesz wszystkie komunikaty ESPI EBI Yoshi.

Jesteś dziennikarzem i szukasz pracy? Napisz do nas

Masz lekkie pióro? Interesujesz się gospodarką i finansami? Możliwe, że szukamy właśnie Ciebie.

Zgłoś swoją kandydaturę

Reklama