linkedin

GAMFACTOR

Wtorek, 3 września

VOTUM - Konferencja wynikowa

O godzinie 12:00 VOTUM SA zorganizuje wideokonferencję z zarządem spółki, podczas której omówione zostaną najnowsze wyniki finansowe oraz strategia na przyszłość. To kluczowa okazja dla inwestorów, by uzyskać bezpośrednie informacje na temat kondycji finansowej i planów rozwoju spółki.

F-Trust iWealth - Webinar o rynkach surowcowych

O godzinie 14:00 F-Trust iWealth zaprasza na webinar zatytułowany „Czy wrzesień to dobry czas na wejście na rynki surowcowe?”. Jędrzej Janiak i Adam Czorniej podzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat aktualnych trendów i możliwości inwestycyjnych w sektorze surowców.

GPW i Dom Maklerski Navigator - Analiza rynku emisji akcji

Również o godzinie 14:00 odbędzie się webinarium zorganizowane przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie oraz Dom Maklerski Navigator. Eksperci przeanalizują sytuację na rynku emisji akcji za II kwartał 2024 roku i przedstawią prognozy na nadchodzące miesiące.

Środa, 4 września. Konferencje wynikowe i innowacje

APATOR - Konferencja wynikowa

O godzinie 10:00 Grupa Apator przeprowadzi konferencję prasową, podczas której zostaną omówione wyniki finansowe za pierwsze półrocze 2024 roku oraz perspektywy rozwoju spółki.

CYBERFLKS - Podsumowanie II kwartału 2024

Tego samego dnia o godzinie 10:00, cyber_Folks SA zorganizuje webinar z zarządem, który skupi się na podsumowaniu wyników za II kwartał 2024 roku.

GAMFACTOR - Czat inwestorski

O godzinie 10:00 odbędzie się czat inwestorski z Mateuszem Adamkiewiczem i Marcinem Przymusem, prezesem i wiceprezesem Gaming Factory. Tematem spotkania będzie rozwój gry Japanese Drift Master oraz bieżąca działalność spółki.

EKOPOL - Nowe paliwo w ofercie

O godzinie 11:00 Ekopol Górnośląski Holding SA przedstawi nowy syntetyczny olej napędowy HVO100, kluczowy krok w rozwoju spółki na lata 2024-2026.

FABRITY i VERCOM - Konferencje wynikowe

Tego dnia odbędą się również konferencje wynikowe FABRITY o godzinie 11:00 oraz VERCOM o 11:30, które będą dotyczyć wyników finansowych i planów rozwoju na drugą połowę 2024 roku.

Czwartek, 5 września. Kluczowe prezentacje i raporty

BEST - Konferencja wynikowa

O godzinie 10:00 BEST zorganizuje wideokonferencję poświęconą wynikowi za I półrocze 2024 roku oraz przedstawieniu planów na przyszłość.

PIT - Podsumowanie sezonu wakacyjnego

O godzinie 11:00 PIT zaprezentuje raport „Zagraniczne wakacje Polaków 2024”, podsumowując sezon wakacyjny.

NBP - Ocena sytuacji ekonomicznej

O godzinie 15:00 Prezes NBP, prof. Adam Glapiński, przedstawi ocenę bieżącej sytuacji ekonomicznej w Polsce podczas konferencji prasowej.

Piątek, 6 września. Wyniki i perspektywy

ATAL - Konferencja wynikowa

O godzinie 11:00 Atal omówi wyniki za I półrocze 2024 roku podczas konferencji online.

UNIBEP - Wyniki i perspektywy

O godzinie 12:00 Unibep przedstawi wyniki finansowe za I półrocze 2024 roku oraz perspektywy rozwoju.

AMREST - Telekonferencja wynikowa

O godzinie 14:00 AmRest zorganizuje telekonferencję dotyczącą wyników za I półrocze 2024 roku.

Poniedziałek, 9 września. Debata na temat elektromobilności

Torpol - Konferencja wynikowa

O godzinie 09:00 Torpol przeprowadzi wideokonferencję na temat wyników za I półrocze 2024 roku.

PAP Biznes - Debata o elektromobilności

O godzinie 12:00 Związek Przedsiębiorców i Pracodawców zorganizuje debatę na temat stanu i przyszłości elektromobilności w Polsce, z udziałem kluczowych postaci branży motoryzacyjnej i rządowej.

Podsumowania wydarzeń

DataCzasSpółka/OrganizacjaMiejsceTemat
Wtorek, 3 września12:00VOTUMOnlineKonferencja wynikowa spółki
Wtorek, 3 września14:00F-Trust iWealthOnlineWebinar o rynkach surowcowych
Wtorek, 3 września14:00GPW & Dom Maklerski NavigatorOnlineAnaliza rynku emisji akcji za II kwartał 2024 roku
Środa, 4 września10:00APATOROnlineKonferencja wynikowa za 1H 2024 oraz perspektywy grupy
Środa, 4 września10:00CYBERFLKSOnlinePodsumowanie wyników Grupy za II kwartał 2024 roku
Środa, 4 września10:00GAMFACTOROnlineCzat inwestorski o grze Japanese Drift Master oraz bieżącej działalności spółki
Środa, 4 września11:00EKOPOLOnlineWprowadzenie syntetycznego oleju napędowego HVO100
Środa, 4 września11:00FABRITYOnlineKonferencja wynikowa po publikacji raportu półrocznego
Środa, 4 września11:30VERCOMOnlineWebinar wynikowy i plany rozwoju na II półrocze 2024 roku
Czwartek, 5 września10:00BESTOnlineKonferencja wynikowa za I półrocze 2024 roku
Czwartek, 5 września11:00PITOnlinePrezentacja raportu „Zagraniczne wakacje Polaków 2024”
Czwartek, 5 września15:00NBPOnlineKonferencja prasowa Prezesa NBP o sytuacji ekonomicznej w Polsce
Piątek, 6 września11:00ATALOnlineKonferencja wynikowa za I półrocze 2024 roku
Piątek, 6 września12:00UNIBEPOnlineWyniki finansowe za I półrocze 2024 oraz perspektywy rozwoju
Piątek, 6 września14:00AMRESTOnlineTelekonferencja wynikowa za I półrocze 2024 roku
Poniedziałek, 9 września09:00TorpolOnlineKonferencja wynikowa za 1H24
Poniedziałek, 9 września12:00PAP BiznesOnlineDebata na temat elektromobilności w Polsce

To bogaty kalendarz wydarzeń, który może dostarczyć cennych informacji i wpłynąć na decyzje inwestycyjne w nadchodzących dniach.