Reklama
twitter
youtube
facebook
instagram
linkedin
Reklama
Reklama

mosaico imperial wino cena

Na platformie do tokenizacji - mosaico wystartowała właśnie 3 emisja projektu Copernic (COP3). Inwestorzy porzez tokenizację mają szansę finansować powstanie kolejnej farmy fotowoltaicznej w Polsce. Jak wyglądają szczegóły projektu?

Copernic oferuje możliwość zostania mikro producentem energii odnawialnej bez konieczności montowania instalacji na dachu domu. Tokenariusz czerpie zyski z budowanej farmy fotowoltaicznej proporcjonalnie do ilości posiadanych tokenów COP. Rocznie 1 Wat mocy produkuje ok. 1 kWh energii elektrycznej. Dlatego za każdy posiadany przez inwestora token COP przez najbliższe 25 lat, każdego roku będzie on otrzymywał 1 token CKWH odpowiadający 1 kWh prądu.

Holding Copernic skupia się aktualnie na 3 filarach działalności:

  • Rynek "wirtualnego prosumenta", realizowany dzięki tokenizacji na blockchainie.
  • Sprzedaż farm i energii do firm w modelu PPA.
  • Projektowanie dokumentacji farm słonecznych do pozwoleń na budowę (Copernic Design Studio).

Pierwszy projekt COP1 zakończył się niebywałym sukcesem,

potwierdzonym przez 413 inwestorów i 40 strategicznych partnerów. Zebraliśmy dokładnie 821.472,27 zł, co stanowiło prawie 70% założonego celu na wybudowanie pierwszej farmy w Starym Dzikowie.

Sukces pierwszej zbiórki pokazał,

że inwestorzy darzą projekt ogromnym zaufaniem i tak jak my, wierzą w jego powodzenie. Dlatego z początkiem tego roku wystartował drugi projekt COP2, tym razem finansujący budowę farmy w Gapowie. Tę zbiórkę udało nam się zakończyć z jeszcze większym sukcesem. Dzięki wsparciu 460 inwestorów zebraliśmy dokładnie 916.270,34 zł, co stanowi ponad 76% założonego przez nas celu.

Na tym jednak nie koniec,

dlatego pora na kolejne farmy. Razem z drobnymi inwestorami, chcemy wybudować ich tysiąc, ponieważ Copernic to społeczność!

Czytaj więcej

Artykuły związane z mosaico imperial wino cena